JĘZYKOWA

Dla dzieci, młodzieży i dorosłych!
Uczymy języków obcych w Szczecinie
na Warszewie już od 1996 roku
Zajęcia prowadzimy online lub
stacjonarnie - wybierz sam!

JĘZYKI OBCE

Czego możemy Cię

nauczyć ?

Angielski, Niemiecki, Hiszpański, Francuski, Włoski, Szwedzki, Polish for foreigners

Mamy doświadczenie! Nauczamy siedmiu języków od 1996 roku!
Specjalnie dla uczniów SP7: bezpiecznie przyprowadzamy i odprowadzamy dzieci do świetlicy szkolnej!
Przygotowujemy do: matury certyfikatów i egzaminów!
Zajęcia prowadzimy online lub stacjonarnie - wybierz sam!
Lekcje indywidualne lub małe grupy!
Elastyczne terminy: rano, po południu, a także w soboty!
Lekcje dla lekarzy, opiekunek osób starszych i przedszkolanek

Prowadzimy zajęcia stacjonarnie lub online!

Ucz się z nami jezyków obcych!

Prowadzimy zajęcia:

– indywidualne,
– w parach,
– w grupach 3,4 lub 5-8 -osobowych.

Bezpośredni kontakt z lektorem w małej grupie gwarantuje szybką naukę mówienia. Specjalna oferta dla firm i urzędów. Posiadamy własne, w pełni wyposażone sale lekcyjne. Organizujemy zajęcia dla klientów indywidualnych i dla firm. Kompetencje merytoryczne, doświadczenie pedagogiczne i osobowość nauczycieli są dla nas decydującym kryterium przy zatrudnianiu ich w naszej szkole i kierowaniu do określonych grup wiekowych. Ich odpowiednie kwalifikacje są gwarancją skuteczności ich pracy i zadowolenia Klientów.

Specjalnie dla

uczniów SP7

Zajęcia angielskiego niemieckiego oraz innych języków dostosowane są do planu lekcji i odbywają się bezpośrednio przed lub po szkole przy ul.Księżycowej 2. Dzieci są bezpiecznie odprowadzane i przyprowadzane ze świetlicy przez lektora.

mapadlauczniow