JĘZYKI OBCE

Dzięki prawie 20-letniemu doświadczeniu w nauczaniu polskiego dla obcokrajowców zyskujemy coraz większe grono klientów z różnych krajów, między innymi USA, Kanady, Niemiec, Danii, Szwecji, Norwegii oraz Holandii.

Oprócz uczenia języka, zaznajamiamy uczących się z wybranymi elementami polskiej tradycji, kultury i historii, a także obecną sytuacją Polski. Uczniom z zagranicy pomagamy również w znalezieniu zakwaterowania u polskiej rodziny, w niedalekiej odległości od naszej szkoły.

W nauczaniu wykorzystujemy najnowsze materiały dydaktyczne opracowane z uwzględnieniem Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego (Common European Framework of Reference for Languages, CEFR) w zakresie klasyfikacji poziomów językowych, metodyki oraz treści nauczania.

W celu uzyskania jak najlepszych efektów uczymy jedynie w bardzo małych,
3-4 osobowych grupach, w parach lub indywidualnie.

Dzięki wszechstronnemu przygotowaniu lingwistycznemu nasi lektorzy są w stanie prowadzić zajęcia dla obcokrajowców posługujących się następującymi językami:

·         angielskim,

·         niemieckim,

·         francuskim,

·         hiszpańskim,

·         włoskim,

·         szwedzkim,

·         rosyjskim.

Szczegółowych informacji udzielamy drogą telefoniczną (kontakt) oraz pocztą elektroniczną .