JĘZYKI OBCE

Umysł i pamięć dziecka są w okresie przedszkolnym bardzo chłonne, jednak nie tylko z tego powodu warto tak wcześnie zachęcić naszą pociechę do poznania pierwszego obcego języka.

Współczesny świat stawia przed nami coraz wyższe wymagania w zakresie znajomości języków uznawanych za pomocne, lub wręcz niezbędne do sprawnej komunikacji. Sprawne władanie angielskim, niemieckim lub francuskim staje się konieczne już na etapie edukacji szkolnej, a także później, w życiu zawodowym i prywatnym. Należy więc zapewnić dziecku styczność z przynajmniej jednym językiem obcym już w okresie przedszkolnym.

Jednocześnie trzeba zwracać baczną uwagę, by nasza pociecha była kształcona pod opieką specjalistów wyszkolonych w kierunku pracy z dziećmi. Alma zatrudnia przygotowanych do takiej pracy pedagogów. Oprócz osiągania efektów typowo dydaktycznych zajęcia rozwijają umiejętność pracy w grupie, pracowitość i odpowiedzialność maluchów. Dzięki małym grupom nauczyciele mogą poświęcić więcej czasu każdemu podopiecznemu.

Program zajęć obejmuje gry i zabawy odpowiednio dobrane dla grupy wiekowej. Intensywność nauki jest ustalana indywidualnie dla poszczególnych grup lub osób i może się zmieniać w zależności od potrzeb.

Zapraszamy do zapoznania się z metodami nauczania, stosowanymi w naszej szkole językowej.

Oferta 2016/2017: język angielski dla dzieci Szczecin Warszewo angielski dla dzieci angielski dla dorosłych niemiecki dla dorosłych niemiecki dla dzieci  Kursy i konwersacje: angielski niemiecki w Szczecinie na Warszewie dla dzieci  dla dorosłych  angielski niemiecki szwedzki włoski francuski hiszpański polski dla obcokrajowców angielski dla dzieci angielski dla dorosłych niemiecki dla dorosłych niemiecki dla dzieci angielski Szczecin lekcje języka angielskiego dla dzieci w Szczecinie, warsztaty dla przedszkolaków z języka angielskiego szkoła języka angielskiego niemieckiego hiszpańskiego francuskiego dla dzieci w Szczecinie, nauka angielskiego dla dzieci Szczecin język angielski dla dzieci Szczecin angielski dla dzieci Szczecin nauka języka angielskiego dla dzieci Szczecin nauka języka niemieckiego dla dzieci