Cennik 2022/2023
UWAGA! Zapraszamy Ósmoklasistów na kurs przygotowawczy do Egzaminu Ósmoklasisty.
Ceny są identyczne dla wszystkich języków i wszystkich poziomów nauczania.
Wszystkie podane ceny są cenami brutto.
Cena za lekcję za osobę
25zł
GRUPA 6-9 OSÓB
28zł
GRUPA 5 OSÓB
33zł
GRUPA 4 OSOBY
40zł
GRUPA 3 OSOBY
55zł
GRUPA 2 OSOBY
Lekcje indywidualne 95 zł za 45 minut
Semestr I : lekcje odbywają się już we wrześniu, ale poniżej podane informacje liczone są od 01.10.2022* do 10.02.2023
Grupa 6-8 osób (2 lekcje po 45min tygodniowo) | Ilość lekcji | Cena/osoba | ||
---|---|---|---|---|
poniedziałek i piątek | 31 | 775zł | ||
poniedziałek i środa | 35 | 875zł | ||
poniedziałek i czwartek | 34 | 850zł | ||
wtorek i czwartek | 34 | 850zł |
* W przypadku rozpoczęcia zajęć przed 01.10.2022, należy doliczyć kwotę za lekcje odbyte we wrześniu.
Semestr II: od 27.02.2023 do 17.06.2023
Grupa 6-8 osób (2 lekcje po 45min tygodniowo) | Ilość lekcji | Cena/osoba | ||
---|---|---|---|---|
poniedziałek i piątek | 28 | 700zł | ||
poniedziałek i środa | 29 | 725zł | ||
poniedziałek i czwartek | 28 | 700zł | ||
wtorek i czwartek | 28 | 700zł |
Dni wolne w Almie
(NIEwliczone do opłaty za kurs)
22.12.2022- 01.01.2023 | ferie świąteczne |
13.02-26.02.2023 | ferie zimowe |
06.04-11.04.2023 | ferie świąteczne |
01-03.05.2023 | majówka |
09.06.2023 | piątek po Bożym Ciele |
od 17.06.2023 | Wakacje |
Gratis dla naszych uczniów*
✓ Spotkania integracyjne na lodowisku w sezonie
zimowym (rodzeństwo mile widziane)
✓ Dzień Sałatki Owocowej – składniki funduje szkoła
✓ Wspólne dekorowanie pierniczków na choinkę
✓ Pancake Day
✓ Nieodpłatne zajęcia wyrównawcze dla uczniów po dłuższej
niż tydzień nieobecności
*W roku szkolnym 2022/2023 wszystkie atrakcje uwarunkowane będą sytuacją związaną z pandemią, o czym będziemy na bieżąco informować.
Do rozważenia dla dorosłych
Czy myślałeś już o lekcjach one-to-one?
Lekcje indywidualne mają wiele zalet:
Uwaga nauczyciela skupiona jest tylko i wyłącznie na TOBIE i Twoich postępach.
Potrzebujesz mniej czasu na opanowanie języka, bo jesteś SAM na lekcji.
Na pozór lekcje indywidualne wydają się dużo droższe, ale w przeliczeniu na efektywność nauczania wydatek pieniężny jest podobny przez to,
że ilość zajęć potrzebna do osiągnięcia celu jest znacznie mniejsza.
Płacisz za odbytą lekcję, tygodniowo lub miesięcznie, jak wolisz.
Możesz przenosić lekcje (po każdorazowym uzgodnieniu).
Możliwe jest również wykupienie określonej z góry liczby lekcji np. 5,10,15.
Przemyśl to, zanim zapiszesz się na lekcje indywidualne.
Zawsze możesz spróbować, żeby się przekonać.