Kursy dla dorosłych

Od  25 lat zgłaszają się do naszej szkoły osoby w różnym wieku, które wcześniej odbyły wieloletnie kursy językowe, ale nie nauczyły się płynnie mówić. Często przyczyną była nauka w dużych grupach. Dlatego teraz najczęściej wybierają lekcje indywidualne. Już od pierwszych zajęć czują jakościową różnicę. Lekcje są przygotowywane tylko dla jednego ucznia i to ON decyduje o tempie nauki i częstotliwości zajęć.

W zależności od potrzeb i zainteresowań uczącego się dodajemy elementy języka obcego w technice, ekonomii (np.: Business English), medycynie, prawie lub innych dziedzinach. Już po krótkim czasie można zgłosić się do pracy, np.: jako Opiekun do Starszych Osób w Niemczech.

Zajęcia od poziomu podstawowego prowadzone są tak, by uczeń nauczył się swobodnie i samodzielnie operować językiem.Bezpośredni kontakt z lektorem ułatwia natychmiastowe wychwytywanie i korygowanie błędów. Dzięki temu żaden wyjazd zagranicę nie będzie już stresem.

✔ Rezerwacja hotelu przez telefon?  To tylko kwestia kilku minut.
✔ Wyjście do restauracji zagranicą?  To wyłącznie przyjemność.
✔ Zgubiłeś się w obcym mieście gdzieś w Europie? Bez problemu dowiesz się jak dojść do celu.
✔ A zimą na nartach? Szybko dogadasz się z narciarzami z Włoch, Austrii czy Francji.
✔ Rozmowa kwalifikacyjna po angielsku czy niemiecku? Będzie zwykłym spotkaniem z przyszłym pracodawcą.
✔ Praca Opiekuna do Starszych Osób? Będzie dla Ciebie od zaraz, jeśli tylko zechcesz.
✔ Konferencje międzynarodowe, a zwłaszcza przerwy na kawę? To już tylko dobra okazja do zawierania ciekawych zawodowych znajomości.

Przekonaj się sam. Zapisz się na kilka lekcji indywidualnych i nigdy nie wrócisz już do kursów w grupie. A dla niezdecydowanych…mamy również propozycję nauki w małych grupach (najczęściej od 2 do 5 osób).

W szkole językowej Alma Aliny Kotowskiej  w grupy łączymy osoby w podobnym wieku, o zbliżonym poziomie opanowania języka. Taka organizacja zajęć umożliwia konwersację, bez której nie można nauczyć się języka obcego.

Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt telefoniczny

791 522 101,
791 427 203,
91 426 96 41